لیست ارزیابی های در حال برگزاری

 • کاربرگ های معاونت پژوهش و برنامه ریزی
 • پرسشگر محترم، این نظر سنجی به منظور ایجاد پل ارتباطی بین پیمانکاران و سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، با رویکرد ارتقاء عملکرد سازمان می باشد. دسترسی به اطلاعات دقیق، مبنای برنامه ریزی های آتی در جهت بهبود عملکرد سازمان در همکاری با پیمانکاران می باشد. ازهمکاری شما متشکریم.

  مشاهده نتایج حجم نمونه: 500 فرم پر شده: 10

  شهروند گرامی، سلام

  در راستای نظارت و پایش مستمر عملکرد دفاتر پیشخوان ، خواهشمند است با تکمیل پرسشنامه ذیل ما را در بهبود کیفیت ارایه خدمات به شما شهروند گرامی یاری فرمایید. با تشکر

  مشاهده نتایج حجم نمونه: 1000000 فرم پر شده: 141
  (مهلت شرکت در ارزیابی 1400/01/14 الی 1400/02/31)

  همکار عزیز

  با سلام

  این خواسته‌ی همه ما است که از عملکردمان در محیط کار، اگر خوب است قدردانی شود و اگر خوب نیست، زنگ خطری باشد برای بهتر شدن. از آنجاییکه ارزیابی، قدرتمندترین ابزار ممکن برای سنجش وضعیت عملکرد است کمک می‌کند تا صلاحیت، کیفیت، مهارت، ظرفیت و پتانسیل بالقوه‌ی کارکنان برای آینده مشخص شود.

  در پرسشنامه ارزیابی عملکرد حاضر که بر اساس سیستم ارزیابی 360 درجه تهیه شده است بازخوردهای جامعی از منابع متعدد از قبیل مدیران، همکاران، همتایان و سرپرست‌ها جمع‌آوری می‌شود. در این سیستم، عملکرد مسئولین نیز توسط کارمندان ارزیابی می‌شود.

  بر این اساس از کلیه پرسنل محترم درخواست می شود نسبت به تکمیل فرم زیر و ارزیابی همکاران مرتبط با محل خدمت خود اقدام نموده و هربار نام فرد مورد ارزیابی را در سمت ارزیابی شونده انتخاب نمایند.

  شایان ذکر است اطلاعات وارد شده توسط پرسنل کاملا محرمانه می باشد.

  از آنجاییکه ارزیابی صورت گرفته مبنای مدیریت پاداش ها، ارتقای کارکنان ممتاز و متعهد، افزایش حقوق و دستمزد و نهایتا بهبود عملکرد قرار خواهد گرفت خواهشمندست پرسش های مربوطه را با نهایت دقت پاسخ دهید.

  ضمنا امتیاز مرتبط با هرکدام از پاسخ ها به شرح زیر می باشد( از 1 تا 10):

  A=10   /  B=9   / C=8   /  D=7   / E=6    / F=5    /  G=4    / H=3    /   I=2   / J=1  

  مشاهده نتایج حجم نمونه: 430 فرم پر شده: 396
  (مهلت شرکت در ارزیابی 1399/12/20 الی 1400/06/01)

  شهروند عزیز

  با سلام

  در هر کشور جوانان به عنوان آینده سازان کشور و برنامه ریزان آینده حائز اهمیت هستند و به همین علت حفظ همه ابعاد سلامتی آنان از اولویتهای هر جامعه ای است. امروزه تغییرات سریع تکنولوژی و زندگی شهر نشینی و مشکلات و در عین حال مزایایی که متعاقب آن رخ می دهند، سلامت جوانان را تحت تاثیر قرار می دهد. بسیاری از عوامل موجود در زندگی امروز ممکن است منجر به مختل کردن سلامت جوانان شود.

  مطالعه حاضر جهت بررسی ابعاد مختلف سلامتی شما جوان عزیز در ابعاد اجتماعی، روانی و جسمی طراحی شده است.  نتایج حاصل از پاسخهای شما عزیزان می تواند وضعیت سلامتی و مشکلات مرتبط با سلامتی جوانان شهر اصفهان را مشخص کند و به این ترتیب برنامه های لازم جهت ارتقا سلامت جوانان طراحی و اجرا گردد.

  مجریان این طرح دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شهرداری اصفهان هستند و متعهد می شوند که اطلاعات حاصل از تکمیل پرسشنامه ها توسط شما کاملا محرمانه خواهد ماند و به هیچ ارگان یا نهادی ارائه نخواهد شد و تنها در جهت تحلیل مشکلات جوانان شهر مورد بررسی قرار می گیرد.

  مشاهده نتایج حجم نمونه: 1000 فرم پر شده: 2